EKON - ŠILDYMO KILIMĖLIAI

Klientams suteikiama net 12 metų garantija visiems šildymo kilimėliams

Išsirink tinkamiausią sau variantą.

Produkcija gaminama laikantis tarptautinių standartų, išgaunant maksimalų kokybės, šildymo efektyvumo ir patrauklios kainos santykį.

Protingas pasirinkimas - šildomoms Jūsų grindims

P rodukcija gaminama laikantis tarptautinių standartų, išgaunant maksimalų kokybės, šildymo efektyvumo ir patrauklios kainos santykį. Pagal specialų užsakymą EKON, EKON Home ir EKON Professional serijų gaminama produkcija, užsakoma iš ilgametę šildymo sistemų gamybos patirtį turinčios kompanijos, taikančios gamybos procese ypatingai inovatyvius metodus ir įsidiegusios modernią gamybos liniją.

EKON produkciją jau spėjo pamėgti šios srities profesionalai, o pasiekta gamybos metu produkcijos kokybė ir atliekami laboratoriniai įrangos bandymai leidžia pasiekti, palyginti su kitais panašiais rinkoje pateikiamais produktais, itin ilgą tarnavimo laiką ir klientams suteikti net 12 metų garantija visiems šildymo kilimėliams.


EKON siūlomos produkcijos gamoje, šiuo metu galite rasti aukštos kokybės ir didelio šildymo efektyvumo kilimėlių: 160W-1m2 (0,5x2m), 240W-1,5m2 (0,5x3m), 320W-2m2 (0,5x4m), 475W-3m2 (0,5x6m) ir kt.

ĮSIGYTI